Prohlašuji, že jsem starší 18let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.

Ano Ne

Předplacené karty O2

Mezi společností TRAFICON INVEST, s.r.o. a společností Telefónica Czech Republic, a.s. byla prostřednictvím velkoobchodu JAS ČR, a.s. uzavřena Dohoda o provedení marketingové akce na podporu prodeje. Jedná se o významný krok ke zvýšení prodejů předplacených karet společnosti O2 v prodejní síti Traficon Partners. Součástí této dohody je propracovaný systém marketingové podpory, který umožňuje aktivně oslovit zákazníky v rámci aktuální promo akce. Prodejny Traficon Partners získávají mimo standardního zvýšení paušálního finančního bonusu i POS materiály na přímou podporu prodeje předplacených karet. Způsob zalistování a vystavení se řídí dle platné specifikace Traficon Partners.

 

 

Společnost TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o. se sídlem České mládeže 1096, Liberec je maloobchodním prodejcem tabákových výrobků a tiskovin.

V našich prodejnách zakoupíte tyto výrobky:

noviny a časopisy; tabákové výrobky: cigarety, doutníky, tábáky, potřeby pro kuřáky, zapalovače, balící papírky;

dvd filmy; drobný sortiment: alkohol, zvýkačky, lízátka, sušenky; dobíjecí kupóny pro telefony

V každé trafice či novinovém stánku naleznete terminál sazky.

Jako novou službu poskytujeme trafikantskou pohotovost. Rozbil Vám někdo výlohu, vylomil dveře nebo Vám něco nefunguje? Zavolejte nám, přijedeme, opravíme:

dveře, okna, zámky, bezpečnostní rolety; opravy střech; rekonstrukce prodejen; vybavení prodejen - stojany, světelné boxy;bezpečovací systémy

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.
Maloobchodní prodej tabákových
výrobků a tiskovin

(c) TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o. - Maloobchodní prodej tabákových výrobků a tiskovin, web: www.printmax.cz