Prohlašuji, že jsem starší 18let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.

Ano Ne

Traficon Partners

Vážení provozovatelé prodejen tabáku a prodejci tisku,

jak již víte, v minulosti zde docházelo k několika pokusům o založení různých oborových sdružení a spolků, které se snažili nebo ještě snaží o řešení přetrvávajících palčivých problémů v tomto segmentu trhu.

Z našeho pohledu spočíval převážně negativní výsledek v ne zcela úspěšné realizaci dobrých nápadů, zejména z důvodu omezené možnosti efektivní organizace alespoň většiny aktivních nezávislých provozovatelů trafik. Kromě jiných nám dobře známých problémů, způsobila obtížná a s tím související neúčinná organizovanost jednotlivých sdružení, jejich rozpad a nebo jen jejich omezenou funkčnost. To samozřejmě trafikantům nepřináší hmatatelný přínos.

Naše společnost Traficon Invest s.r.o. se rozhodla aktivně vystoupit a nabídnout Vám záštitu pod svými „křídly“ velké společnosti a to takovým způsobem, abyste z toho měli nejenom garantovaný prospěch, ale i oporu ve Vašem druhu podnikání. Od 2. pololetí roku 2012 aktivně oslovujeme nezávislé trafikanty s návrhem na obchodní spolupráci v rámci projektu Traficon Partners.

Jsme zavedená firma - prodejní řetězec, provozující v současné době síť 117 kmenových prodejen a více než 119 partnerských prodejen, kterou neustále rozšiřujeme o další. Rádi bychom se s vámi podělili o naše cenné mnohaleté zkušenosti a nabídli vám tak něco, na co jako jednotlivci či menší provozovatelé několika prodejen nedosáhnete. Jako franchisingový řetězec prodejen máme jisté výhody, o kterých Vy nevíte či Vám nikdy nebyly nabídnuty, a my bychom Vám tak mohli otevřít cesty, které neznáte a bonusy, o kterých netušíte. Zajisté všichni víte o různých podporách ze strany dodavatelů zboží a služeb či tabákových výrobců, za jejich vystavení či umístění nábytku apod.

Nabízíme Vám stát se naším obchodním partnerem v našem projektu Traficon Partners, který je veden společností Traficon Invest s.r.o. Jedná se o franchisingový koncept (samotné slovo „franchising“ znamená doslova „býti svobodným“), na základě kterého byste své prodejny provozovali pod naší obchodní značkou a vlastnili licenci. Díky naší značce a našim možnostem tak participovali na velkém obchodním řetězci Traficon Invest s.r.o. a případném dalším rozvoji. 

Z důvodu obsáhlosti tématu je obtížné zde podrobně vysvětlit veškeré výhody spolupráce a proto zde uvádíme pouze několik bodů výhod spolupráce s námi.

Podmíněnost veškerých výhod závisí pouze na jedné věci, a to na Vašem zájmu!

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI


 1. Dostáváte za určité odběry bonusy v podobě dárků?
 2. Dostáváte bonusy za vystavení? Dostáváte jako odměnu karton či kartony cigaret?
 3. Inkasujete peníze za přednostní vystavení?
 4. Inkasujete peníze za podlahovou reklamu, reklamu ve výloze či na prodejně?
 5. Inkasujete peníze za vystavení opravdu od všech cigaretových společností?
 6. Odebíráte zboží od velkoobchodu a domníváte se, že máte nejvýhodnější ceny?
 7. Platí vám velkoobchod bonus za to, že od něj vůbec odebíráte?
 8. Myslíte si, že máte sjednané nejlevnější pojištění zásob?
 9. Nepotřebujete nebo si myslíte, že nebudete nikdy potřebovat právníka.
 10. Zajisté řešíte daně. Máte dobrou daňovou poradkyni či poradce?
 11. Máte problémy s reklamacemi u Mediaprintu a PNS?
 12. Dostáváte bonusy za to, že vůbec některý sortiment vedete? Tzv. Listovné?
 13. Platí vám dodavatelé za posílání dat o prodejích?
 14. Dostáváte bonusy za to, že vedete losy?
 15. Dostáváte obratové bonusy od Coca-coly?

Změňte to! Umíme vylepšit nákupní podmínky, poskytnout právní poradenství zcela zdarma, získat peníze či bonusy i tam, kde je běžně nedostáváte, atd.

 

PRO KOHO JE PROJEKT URČEN?


Projekt je určen trafikantům, kteří provozují jednu nebo i více trafik. Není důležité, zda trafiku provozuje fyzická nebo právnická osoba. Důležitý je zájem aktivně ovlivnit výnosy z podnikání a spolupodílet se na rozvoji projektu Traficon Partners.
 


CO ZÍSKÁM?

 • okamžité zvýšení rabatů
 • okamžité snížení nákladů
 • garanci jednotných smluvních podmínek
 • marketingové akce s bonusovým programem
 • dlouhodobě prosperující živnost
 • licenci k užívání obchodní značky TRAFICON

A věřte, že toto je jen zlomek toho co vám partnerství s námi nabízí.
 

Staňte se i Vy součástí Traficon Partners pod záštitou řetězce Traficon Invest s.r.o.

 

Pokud Vás tato nabídka zaujala a nebo u Vás uvedené informace vyvolávají další otázky, neváhejte nás kontaktovat o ještě bližší informace.

Bližší informace Vám podá příšlušný regionální manažer nebo piště na e-mail: partners@traficon.cz

 

 

TRAFICON INVEST s.r.o.
Maloobchodní prodej tabákových
výrobků a tiskovin, cigaretové automaty

(c) TRAFICON INVEST s.r.o. - Maloobchodní prodej tabákových výrobků a tiskovin, cigaretové automaty, web: www.printmax.cz