Prohlašuji, že jsem starší 18let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.

Ano Ne

Aktuality

Zkuste štěstí s novými losy od VictoriaTip, a.s.

V listopadu roku 2014 jsme navázali novou obchodní splupráci v oblasti stíracích losů, a to se společností VictoriaTip, a.s.

VictoriaTip, a.s. je tradiční sázkovou kanceláří působcící na českém trhu od roku 2003 a vsoučasné době má již 240 poboček po celé ČR. Svým klientům nabízí širokou škálu nejen kurzového sázení, ale také stíracíh losů, které přinášejí zajímavé výhry až do výše 100 000 000 Kč.

 

Zobrazit celý článek

Nový dodavatel e-cigaret a liquidů - 4ages, s.r.o.

Abychom nezůstávali pozadu, i v letošním roce jsme uzavřeli spolupráci s novým dodavatelem. Jedná se o společnost  4ages, s.r.o., která zásobuje naše prodejny jednorázovými elektronickými cigaretami Nick a  e-liquidy Nick, náplněmi do elektronických cigaret. Jelikož se kouření elektronických cigaret stává masovou záležitostí, rozhodli jsme se i my pro prezentaci kvalitních výrobků Nick.  

 

Virtuální operátor OpenCall - DHTelecom, s.r.o.

Rok 2013 přinesl na český telekomunikační trh revoluci v podobě virtuálních operátorů. Jedním z nich je OpenCall, není to však jen tak ledajaký virtuální operátor. Svým zákazníkům nabízí výhodné a kvalitní volání v rámci ČR i zahraničí. Cena hovoru v rámci ČR a na Slovensko je 1,80Kč/min., navíc mobilní služby lze využívat bez smluvních závazků, stačí pouze zakoupit SIM kartu OpenCall. Naše společnost takovéto novinky kvituje s potěšením, proto jsme spolupráci započali již v prosinci loňského roku.  

 

Noví dodavatelé

Mezi nově uzavřené smlouvy patří dohoda se společností Bitters, AIT a ExclusivePharm. Společnost Bitters je dodavatelem nových energetických žvýkaček nahrazujících energetické nápoje a s rychlým povzbuzujícím účinkem. Na našich pultech je aktivně nabízíme od října letošního roku.
Společnost AIT dodává škálu zapalovačů. Distributorskou činnost zajišťuje velkoobchod JAS, s.r.o.
Posledním uzavřeným kontraktem je dohoda o prodeji volně prodejných léčiv. Tento projekt je v začátku a samotné léky by se na pultech našich trafik měly objevit v lednu 2014.

 

 

Pokladní elektronický systém od Datec Retail System a.s.

Naše společnost v rámci projektu rozvoje prodejní sítě úspěšně implementovala na vlastních „kmenových„ prodejnách elektronický pokladní systém nové generace od společnosti Datec Retail Systems a.s. Stávající ....

 

 

Zobrazit celý článek

Předplacené karty T-Mobile

Traficon uzavřel smlouvu o obchodní spolupráci s certifikovaným distributorem předplacených karet TWIST společností Star Communications, a.s. Předplacené karty jsou stále vyhledávaným sortimentem na trafikách. Prodejny Traficon Partners získávají mimo standardního zvýšení paušálního finančního bonusu i zpětný obratový bonus, který je stanoven na základě specifikace rozšířené dle platných pravidel franchisingové smlouvy. Samozřejmostí jsou POS materiály na podporu prodeje (stojánek do pokladní zóny, samolepka a vlaječka).

 

 

Předplacené karty O2

Mezi společností TRAFICON INVEST, s.r.o. a společností Telefónica Czech Republic, a.s. byla prostřednictvím velkoobchodu JAS ČR, a.s. uzavřena Dohoda o provedení marketingové akce na podporu prodeje. Jedná se o významný krok ke zvýšení prodejů předplacených karet společnosti O2 v prodejní síti Traficon Partners. Součástí této dohody je propracovaný systém marketingové podpory, který umožňuje aktivně oslovit zákazníky v rámci aktuální promo akce. Prodejny Traficon Partners získávají mimo standardního zvýšení paušálního finančního bonusu i POS materiály na přímou podporu prodeje předplacených karet. Způsob zalistování a vystavení se řídí dle platné specifikace Traficon Partners.

 

 

Předplacené karty Vodafone

Traficon uzavřel kupní smlouvu a smlouvu o poskytnutí reklamních služeb se společností ppm factum a.s. U zákazníků oblíbené předplacené karty Divoká karta, Karta na míru, Karta se vším všudy byly rozšířené o předplacené karty Cizinecká karta EU, Cizinecká karta RUS, Cizinecká karta Ukrajina. Prodejny Traficon Partners získávají mimo standardního zvýšení paušálního finančního bonusu i POS materiály pro přímou podporu prodeje předplacených karet. Způsob zalistování a vystavení se řídí dle platné specifikace Traficon Partners.

 

 

TRAFICON INVEST s.r.o.
Maloobchodní prodej tabákových
výrobků a tiskovin

(c) TRAFICON INVEST s.r.o. - Maloobchodní prodej tabákových výrobků a tiskovin, web: www.printmax.cz