Prohlašuji, že jsem starší 18let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.

Ano Ne

Aktuality

Nový dodavatel e-cigaret a liquidů - 4ages, s.r.o.

Abychom nezůstávali pozadu, i v letošním roce jsme uzavřeli spolupráci s novým dodavatelem. Jedná se o společnost  4ages, s.r.o., která zásobuje naše prodejny jednorázovými elektronickými cigaretami Nick a  e-liquidy Nick, náplněmi do elektronických cigaret. Jelikož se kouření elektronických cigaret stává masovou záležitostí, rozhodli jsme se i my pro prezentaci kvalitních výrobků Nick.  

 

Virtuální operátor OpenCall - DHTelecom, s.r.o.

Rok 2013 přinesl na český telekomunikační trh revoluci v podobě virtuálních operátorů. Jedním z nich je OpenCall, není to však jen tak ledajaký virtuální operátor. Svým zákazníkům nabízí výhodné a kvalitní volání v rámci ČR i zahraničí. Cena hovoru v rámci ČR a na Slovensko je 1,80Kč/min., navíc mobilní služby lze využívat bez smluvních závazků, stačí pouze zakoupit SIM kartu OpenCall. Naše společnost takovéto novinky kvituje s potěšením, proto jsme spolupráci započali již v prosinci loňského roku.  

 

Noví dodavatelé

Mezi nově uzavřené smlouvy patří dohoda se společností Bitters, AIT a ExclusivePharm. Společnost Bitters je dodavatelem nových energetických žvýkaček nahrazujících energetické nápoje a s rychlým povzbuzujícím účinkem. Na našich pultech je aktivně nabízíme od října letošního roku.
Společnost AIT dodává škálu zapalovačů. Distributorskou činnost zajišťuje velkoobchod JAS, s.r.o.
Posledním uzavřeným kontraktem je dohoda o prodeji volně prodejných léčiv. Tento projekt je v začátku a samotné léky by se na pultech našich trafik měly objevit v lednu 2014.

 

 

Pokladní elektronický systém od Datec Retail System a.s.

Naše společnost v rámci projektu rozvoje prodejní sítě úspěšně implementovala na vlastních „kmenových„ prodejnách elektronický pokladní systém nové generace od společnosti Datec Retail Systems a.s. Stávající ....

 

 

Zobrazit celý článek

Předplacené karty T-Mobile

Traficon uzavřel smlouvu o obchodní spolupráci s certifikovaným distributorem předplacených karet TWIST společností Star Communications, a.s. Předplacené karty jsou stále vyhledávaným sortimentem na trafikách. Prodejny Traficon Partners získávají mimo standardního zvýšení paušálního finančního bonusu i zpětný obratový bonus, který je stanoven na základě specifikace rozšířené dle platných pravidel franchisingové smlouvy. Samozřejmostí jsou POS materiály na podporu prodeje (stojánek do pokladní zóny, samolepka a vlaječka).

 

 

Předplacené karty O2

Mezi společností TRAFICON INVEST, s.r.o. a společností Telefónica Czech Republic, a.s. byla prostřednictvím velkoobchodu JAS ČR, a.s. uzavřena Dohoda o provedení marketingové akce na podporu prodeje. Jedná se o významný krok ke zvýšení prodejů předplacených karet společnosti O2 v prodejní síti Traficon Partners. Součástí této dohody je propracovaný systém marketingové podpory, který umožňuje aktivně oslovit zákazníky v rámci aktuální promo akce. Prodejny Traficon Partners získávají mimo standardního zvýšení paušálního finančního bonusu i POS materiály na přímou podporu prodeje předplacených karet. Způsob zalistování a vystavení se řídí dle platné specifikace Traficon Partners.

 

 

Předplacené karty Vodafone

Traficon uzavřel kupní smlouvu a smlouvu o poskytnutí reklamních služeb se společností ppm factum a.s. U zákazníků oblíbené předplacené karty Divoká karta, Karta na míru, Karta se vším všudy byly rozšířené o předplacené karty Cizinecká karta EU, Cizinecká karta RUS, Cizinecká karta Ukrajina. Prodejny Traficon Partners získávají mimo standardního zvýšení paušálního finančního bonusu i POS materiály pro přímou podporu prodeje předplacených karet. Způsob zalistování a vystavení se řídí dle platné specifikace Traficon Partners.

 

 

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.
Maloobchodní prodej tabákových
výrobků a tiskovin

(c) TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o. - Maloobchodní prodej tabákových výrobků a tiskovin, web: www.printmax.cz