Prohlašuji, že jsem starší 18let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.

Ano Ne

OSLAVILI JSME 20. LET!!

Rok 2016 byl pro společnost TRAFICON INVEST jubilejním rokem neboť uběhlo 20. let od otevření první trafiky! Historie společnosti se začala psát v roce 1996, kdy byla zakoupena a otevřena první trafika panem Tomešem, tehdy ještě jako fyzickou osobou. Od té doby se řady společnosti rozrostly o desítky zaměstnanců, ale hlavně o destíky trafik. K dnešnímu dni je aktivních 125 prodejen kmenové sítě! 

Tomuto úspěchu vděčí společnost svému zakladateli, panu Tomešovi, který svojí pílí a podnikatelským duchem, dovedl společnost až do dnešních dnů. 

Věříme, že i nadále se bude společnost TRAFICON INVEST rozvíjet stejně dynamickým tempem! 

     

 

SLAVÍME 100 PRODEJEN KMENOVÉ SÍTĚ!

Zajímavé věci se nedějí pouze v TRAFICON PARTNERS, ale také v kmenové síti Traficon Investu. Koncem minulého roku jsme „šlápli do pedálů“, jak se tak lidově říká, a skokově rozšířili naši působnost.

Oslavte s námi otevření 100 prodejny naší kmenové sítě! Již téměř dvacet let úspěšně budujeme značku Traficon Invest. V návaznosti na to stále rozšiřujeme i tým, který se stará celou kmenovou i partnerskou síť, abychom přinášeli stále kvalitnější služby, servis i poradenství. Rádi se poučíme z chyb, protože jenom tak můžeme dál růst a zlepšovat se. Formují nás i Vaše názory a potřeby, proto do naší firemní rodiny přibyli i nové přírůstky v podobě Traficon Creditu, který vychází vstříc Vašim finančním potřebám, a Traficon Business Realit, které rádi prodají i Vaší komerční nemovitost.

A ani v dalších měsících nehodláme brzdit rozjetý vlak. Stále hledáme nové možnosti spolupráce, rozvoje a výhod, z kterých mohou čerpat všichni naši členové. Přidejte se k nám i Vy!


 


Vstup nového titulu do naší sítě

Rádi bychom Vás informovali o navázání nové spolupráce s Agenturou Rubico, s.r.o., která je úspěšným českým nakladatelstvím působícím na knižním trhu již od roku 1993.

Agentura Rubico, s.r.o. v současnosti rozšířila nabídku titulů o nový časopis „Naše země zaměřený výhradně na zajímavosti a historii české republiky.

 

Nový titul vychází čtvrtletně a již jste mohli na pultech najít osm poutavý čísel. Rozsah časopisu je 64 stran A4, stojí pouhých 39 Kč, je vydáván na křídovém papíře a obsahuje plno zajímavých článků a krásných fotografií. Časopis Naše země má široký záběr, přináší to nejzajímavější z historie i současnosti naší země. Památky, osobnosti, rostliny, zvířata, techniku, poklady, umění, objevy a mnoho dalšího. Součástí časopisu je originální komiks, který na pokračování přináší historii naší země a pro milovníky kartografie obsahuje každé vydání vzácnou starou mapu, kterou naleznete na prostřední dvoustraně.

Časopis Naše země má podtitul „Naše země je zajímavá“ a je plný důkazů, že to není jen heslo.

 

Další informace o časopise se dočtete zde: http://www.rubico.cz/Casopis/knihy_01J.php.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zde přinášíme několik ukázek:

    


 

Spolupráce s hobby marketem OBI

V srpnu 2013 se nám podařila dohodnout spolupráce s obchodním řetězcem OBI. Společnost OBI je vedoucím představitelem segmentu hobby marketů na českém i evropském trhu.

                        

Spolupráce s obchodním řetězcem Kaufland

V roce 2012 byla dohodnuta spolupráce s obchodním řetězcem Kaufland. Kaufland provozuje v České republice přes 100 hypermarketů, 2 centrální sklady a vlastní masozávod.

                       

Spolupráce s obchodním řetězcem Lidl

V roce 2012 byla dohodnuta spolupráce s obchodním řetězcem Lidl. Jako první jsme otevřeli prodejnu v Mladé Boleslavi - Kosmonosích.

 

                                   

    

Vývoj vlastního typu prodejny

Množství klasických kiosků v portfoliu a snaha o zvýšení komfortu nakupujících, nás přivedla k myšlence náhrady za prodejnu s vchodem dovnitř.
Proto jsme v roce 2009 vyvinuli vlastní typ, kterým postupně nahrazujeme staré kiosky.

               


Spolupráce s Řeznictvím Procházka v Penny Marketech

  • Koncem roku 2010 byla po dlouhých jednáních navázána spolupráce s  Řeznictvím Procházka
  • Pilotně byly vybudovány prodejny ve třech lokalitách - Hrádek nad Nisou, Teplice Trnovany a Chrastava
  • Po oboustranném vyhodnocení byla dohodnuta další spolupráce. V letošním roce se otevře dalších 8 prodejen. Na rok 2012 je předjednáno otevření cca dalších 10-ti.

               


Výroba nábytku

Nově jsme připravili pro majitele prodejen výrobu nábytku na míru (skříně, pulty, vytríny, atd.), dodávky stojanů atd. Dále nabízíme: vnitřní prodejní portály, venkovní prodejní stánky, ocelové schránky na tisk, zabezpečovací zařízení, mechanická ochrana prodejních prostor (mříže, folie, rolety, atd.), venkovní a vnitřní reklamní displeje, reklamní konstrukce, cedule a stojany, venkovní i vnitřní DVD stojany, automatické roletové dveře, rolety ochranné a bezpečnostní, bezpečnostní mříže, dodávka a instalace klimatizací a vytápění, osvětlení prodejen, ...

Více informací zde

              

 

Společnost TRAFICON INVEST s.r.o. se sídlem České Mládeže 1096, Liberec je maloobchodním prodejcem tabákových výrobků a tiskovin, a provozovatelem cigaretových automatů.

V našich prodejnách zakoupíte tyto výrobky:

noviny a časopisy; tabákové výrobky: cigarety, doutníky, tábáky, potřeby pro kuřáky, zapalovače, balící papírky;

dvd filmy; drobný sortiment: alkohol, zvýkačky, lízátka, sušenky; dobíjecí kupóny pro telefony

V každé trafice či novinovém stánku naleznete terminál sazky.

Dále jsme provozovatelem cigaretových automatů.

Jako novou službu poskytujeme trafikantskou pohotovost. Rozbil Vám někdo výlohu, vylomil dveře nebo Vám něco nefunguje? Zavolejte nám, přijedeme, opravíme:

dveře, okna, zámky, bezpečnostní rolety; opravy střech; rekonstrukce prodejen; vybavení prodejen - stojany, světelné boxy;bezpečovací systémy

TRAFICON INVEST s.r.o.
Maloobchodní prodej tabákových
výrobků a tiskovin, cigaretové automaty

(c) TRAFICON INVEST s.r.o. - Maloobchodní prodej tabákových výrobků a tiskovin, cigaretové automaty, web: www.printmax.cz