Prohlašuji, že jsem starší 18let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.

Ano Ne

OSLAVILI JSME 20. LET!!

Rok 2016 byl pro společnost TRAFICON INVEST jubilejním rokem neboť uběhlo 20. let od otevření první trafiky! Historie společnosti se začala psát v roce 1996, kdy byla zakoupena a otevřena první trafika panem Tomešem, tehdy ještě jako fyzickou osobou. Od té doby se řady společnosti rozrostly o desítky zaměstnanců, ale hlavně o destíky trafik. K dnešnímu dni je aktivních 133 prodejen kmenové sítě! 

Tomuto úspěchu vděčí společnost svému zakladateli, panu Tomešovi, který svojí pílí a podnikatelským duchem, dovedl společnost až do dnešních dnů. 

Věříme, že i nadále se bude společnost TRAFICON rozvíjet stejně dynamickým tempem! 

     

 

 

 Přidejte se k nám i Vy!


 


Vstup nového titulu do naší sítě

Rádi bychom Vás informovali o navázání nové spolupráce s Agenturou Rubico, s.r.o., která je úspěšným českým nakladatelstvím působícím na knižním trhu již od roku 1993.

Agentura Rubico, s.r.o. v současnosti rozšířila nabídku titulů o nový časopis „Naše země zaměřený výhradně na zajímavosti a historii české republiky.

 

Nový titul vychází čtvrtletně a již jste mohli na pultech najít osm poutavý čísel. Rozsah časopisu je 64 stran A4, stojí pouhých 39 Kč, je vydáván na křídovém papíře a obsahuje plno zajímavých článků a krásných fotografií. Časopis Naše země má široký záběr, přináší to nejzajímavější z historie i současnosti naší země. Památky, osobnosti, rostliny, zvířata, techniku, poklady, umění, objevy a mnoho dalšího. Součástí časopisu je originální komiks, který na pokračování přináší historii naší země a pro milovníky kartografie obsahuje každé vydání vzácnou starou mapu, kterou naleznete na prostřední dvoustraně.

Časopis Naše země má podtitul „Naše země je zajímavá“ a je plný důkazů, že to není jen heslo.

 

Další informace o časopise se dočtete zde: http://www.rubico.cz/Casopis/knihy_01J.php.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zde přinášíme několik ukázek:

    


 

 

                        

Spolupráce s obchodním řetězcem Kaufland

V roce 2012 byla dohodnuta spolupráce s obchodním řetězcem Kaufland. Kaufland provozuje v České republice přes 100 hypermarketů, 2 centrální sklady a vlastní masozávod.

                       

Spolupráce s obchodním řetězcem Lidl

V roce 2012 byla dohodnuta spolupráce s obchodním řetězcem Lidl. Jako první jsme otevřeli prodejnu v Mladé Boleslavi - Kosmonosích.

 

                                   

    

Naše nové sídlo

Od roku 2017 sídlíme v nové moderní kancelářské budově TRAFICON BUSINESS CENTER, na adrese: České mládeže 1096, 460 06 Liberec.

V rámci OFFICE HOUSE LIBEREC nabízíme poskytnutí služeb virtuálních firemních sídel.
 

Vývoj vlastního typu prodejny

Množství klasických kiosků v portfoliu a snaha o zvýšení komfortu nakupujících, nás přivedla k myšlence náhrady za prodejnu s vchodem dovnitř.
Proto jsme v roce 2009 vyvinuli vlastní typ, kterým postupně nahrazujeme staré kiosky.

               


Spolupráce s Řeznictvím Procházka v Penny Marketech

  • Koncem roku 2010 byla po dlouhých jednáních navázána spolupráce s  Řeznictvím Procházka
  • Pilotně byly vybudovány prodejny ve třech lokalitách - Hrádek nad Nisou, Teplice Trnovany a Chrastava
  • Po oboustranném vyhodnocení byla dohodnuta další spolupráce. V letošním roce se otevře dalších 8 prodejen. Na rok 2012 je předjednáno otevření cca dalších 10-ti.

               


Výroba nábytku

Nově jsme připravili pro majitele prodejen výrobu nábytku na míru (skříně, pulty, vytríny, atd.), dodávky stojanů atd. Dále nabízíme: vnitřní prodejní portály, venkovní prodejní stánky, ocelové schránky na tisk, zabezpečovací zařízení, mechanická ochrana prodejních prostor (mříže, folie, rolety, atd.), venkovní a vnitřní reklamní displeje, reklamní konstrukce, cedule a stojany, venkovní i vnitřní DVD stojany, automatické roletové dveře, rolety ochranné a bezpečnostní, bezpečnostní mříže, dodávka a instalace klimatizací a vytápění, osvětlení prodejen, ...

Více informací zde

              

 

Společnost TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o. se sídlem České mládeže 1096, Liberec je maloobchodním prodejcem tabákových výrobků a tiskovin.

V našich prodejnách zakoupíte tyto výrobky:

noviny a časopisy; tabákové výrobky: cigarety, doutníky, tábáky, potřeby pro kuřáky, zapalovače, balící papírky;

dvd filmy; drobný sortiment: alkohol, zvýkačky, lízátka, sušenky; dobíjecí kupóny pro telefony

V každé trafice či novinovém stánku naleznete terminál sazky.

Jako novou službu poskytujeme trafikantskou pohotovost. Rozbil Vám někdo výlohu, vylomil dveře nebo Vám něco nefunguje? Zavolejte nám, přijedeme, opravíme:

dveře, okna, zámky, bezpečnostní rolety; opravy střech; rekonstrukce prodejen; vybavení prodejen - stojany, světelné boxy;bezpečovací systémy

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.
Maloobchodní prodej tabákových
výrobků a tiskovin

(c) TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o. - Maloobchodní prodej tabákových výrobků a tiskovin, web: www.printmax.cz