Prohlašuji, že jsem starší 18let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.

Ano Ne

KARIÉRA - NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST

Jsme stabilní společnost se silným postavením na trhu a hledáme schopné pracovníky.

Máte chuť pracovat v přátelském prostředí mezi mladými lidmi? Jste člověk s chutí rozvíjet se? Nestydíte se a nebojíte se výzvy? Pak právě Vás potřebujeme.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA VOLNÝCH MÍST:

PROVOZOVATEL PRODEJNY S TABÁKOVÝMI VÝROBKY A TISKOVINAMI

Aktuálně hledáme provozovatele pro:

ŽDIREC NAD DOUBRAVOU

PRAHU

ROZTOKY U PRAHY

ZÁBŘEH

JÍLOVÉ U PRAHY

ZLIV

KLADNO

DOLNÍ BŘEŽANY

TURNOV

LANŠKROUN

PELHŘIMOV

LIBEREC

Náplň práce:
Zajištění chodu svěřené provozovny/en, personální zajištění svěřené provozovny/en

Požadujeme:
Podnikavou osobnost s chutí rozvíjet svěřenou provozovnu/y, tvůrčí schopnost v rozvoji provozovny vedoucí k dosahování vyšších zisků, zkušenost s vedením vlastních zaměstnanců, orientace na zákazníka, základní znalost PC, vratnou kauci, živnostenský list.

Nabízíme:
Záštitu renomované společnosti bez nutnosti vstupního kapitálu, vedení svěřené provozovny/en s vlastním týmem zaměstnanců (není podmínkou), možnost rozvíjet se dle schopností, procentuální podíl na zisku provozovny.

Chtěli byste se stát provozovateli prodejny, ale nemáte dostatek vlastních prostředků na vybavení a zásoby? Máme pro Vás řešení.

Prodejny provozujeme na základě Smlouvy o spolupráci, tzn., že se stanete naším plnohodnotným partnerem a staráte se o námi svěřenou provozovnu či několik provozoven.

V rámci této spolupráce jsou:

Povinnosti Traficon Invest s.r.o.:

1. Profinancování zásob zboží svěřené provozovny
2. Pronájem vybavení
3. Vyplácení podílu na zisku
4. Hrazení nákladů spojených s provozovnou (energie, pojištění)

Povinnosti smluvního partnera:

1. Zabezpečení chodu provozovny osobně nebo se svými zaměstnanci (dle Vašeho uvážení)
2. Dodržování minimální otevírací doby
3. Složení vratné kauce - slouží jako symbol důvěry vzniklého smluvního partnerství-Traficon Invest s.r.o. Vám svěří zásoby v hodnotě 300-400tis. Kč. Kauce je plně vratná po ukončení spolupráce.

Jestliže Vás tato nabídka oslovila a máte zájem s námi navázat spolupráci, zašlete prosím svůj stručný životopis na níže uvedené kontakty dle lokality.

Manažer Liberec    Iveta Vitámvásová, iveta.vitamvasova@traficon.cz
Manažer Jablonec n.N., MB a okolí  Hana Holmanová, hana.holmanova@traficon.cz
Manažer Česká Lípa, Děčínsko  Michal Mráz, michal.mraz@traficon.cz
Manažer pro Kladensko, Plzeň a okolí  Roman Rada, roman.rada@traficon.cz
Manažer Severozápadní Čechy  Tomáš Drvota, tomas.drvota@traficon.cz
Manažer Praha východ I
Manažer Praha východ II  Richard Spousta, richard.spousta@traficon.cz
Manažer Praha západ a Kladensko  Jitka Ušáková, jitka.usakova@traficon.cz
Manažer Morava a Slezsko  Václav Foltyn, vaclav.foltyn@traficon.cz
Manažer Jihočeský kraj a Vysočina  Martin Zvára, martin.zvara@traficon.cz

Společnost TRAFICON INVEST s.r.o. se sídlem České Mládeže 1096, Liberec je maloobchodním prodejcem tabákových výrobků a tiskovin.

V našich prodejnách zakoupíte tyto výrobky:

noviny a časopisy; tabákové výrobky: cigarety, doutníky, tábáky, potřeby pro kuřáky, zapalovače, balící papírky;

dvd filmy; drobný sortiment: alkohol, zvýkačky, lízátka, sušenky; dobíjecí kupóny pro telefony

V každé trafice či novinovém stánku naleznete terminál sazky.

Jako novou službu poskytujeme trafikantskou pohotovost. Rozbil Vám někdo výlohu, vylomil dveře nebo Vám něco nefunguje? Zavolejte nám, přijedeme, opravíme:

dveře, okna, zámky, bezpečnostní rolety; opravy střech; rekonstrukce prodejen; vybavení prodejen - stojany, světelné boxy;bezpečovací systémy

TRAFICON INVEST s.r.o.
Maloobchodní prodej tabákových
výrobků a tiskovin

(c) TRAFICON INVEST s.r.o. - Maloobchodní prodej tabákových výrobků a tiskovin, web: www.printmax.cz