Prohlašuji, že jsem starší 18let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.

Ano Ne

KARIÉRA - NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST

Jsme stabilní společnost se silným postavením na trhu a hledáme schopné pracovníky.

Máte chuť pracovat v přátelském prostředí mezi mladými lidmi? Jste člověk s chutí rozvíjet se? Nestydíte se a nebojíte se výzvy? Pak právě Vás potřebujeme.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA VOLNÝCH MÍST:

PROVOZOVATEL PRODEJNY S TABÁKOVÝMI VÝROBKY A TISKOVINAMI

Aktuálně hledáme provozovatele pro:

PLZEŇ

JIHLAVU

MLADOU BOLESLAV

PRAHU

ROZTOKY U PRAHY

MOST

JÍLOVÉ U PRAHY

TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ

KLADNO

NEJDEK

FRÝDEK MÍSTEK

TURNOV

CHOMUTOV

LIBEREC

Náplň práce:
Zajištění chodu svěřené provozovny/en, personální zajištění svěřené provozovny/en

Požadujeme:
Podnikavou osobnost s chutí rozvíjet svěřenou provozovnu/y, tvůrčí schopnost v rozvoji provozovny vedoucí k dosahování vyšších zisků, zkušenost s vedením vlastních zaměstnanců, orientace na zákazníka, základní znalost PC, vratnou kauci, živnostenský list.

Nabízíme:
Záštitu renomované společnosti bez nutnosti vstupního kapitálu, vedení svěřené provozovny/en s vlastním týmem zaměstnanců (není podmínkou), možnost rozvíjet se dle schopností, procentuální podíl na zisku provozovny.

Chtěli byste se stát provozovateli prodejny, ale nemáte dostatek vlastních prostředků na vybavení a zásoby? Máme pro Vás řešení.

Prodejny provozujeme na základě Smlouvy o spolupráci, tzn., že se stanete naším plnohodnotným partnerem a staráte se o námi svěřenou provozovnu či několik provozoven.

V rámci této spolupráce jsou:

Povinnosti Traficon Invest s.r.o.:

1. Profinancování zásob zboží svěřené provozovny
2. Pronájem vybavení
3. Vyplácení podílu na zisku
4. Hrazení nákladů spojených s provozovnou (energie, pojištění)

Povinnosti smluvního partnera:

1. Zabezpečení chodu provozovny osobně nebo se svými zaměstnanci (dle Vašeho uvážení)
2. Dodržování minimální otevírací doby
3. Složení vratné kauce - slouží jako symbol důvěry vzniklého smluvního partnerství-Traficon Invest s.r.o. Vám svěří zásoby v hodnotě 300-400tis. Kč. Kauce je plně vratná po ukončení spolupráce.

Jestliže Vás tato nabídka oslovila a máte zájem s námi navázat spolupráci, zašlete prosím svůj stručný životopis na níže uvedené kontakty dle lokality.

Manažer Liberec    Iveta Vitámvásová, iveta.vitamvasova@traficon.cz
Manažer Jablonec n.N., MB a okolí  Hana Holmanová, hana.holmanova@traficon.cz
Manažer Česká Lípa, Děčínsko  Michal Mráz, michal.mraz@traficon.cz
Manažer pro Kladensko, Plzeň a okolí  Roman Rada, roman.rada@traficon.cz
Manažer Severozápadní Čechy  Tomáš Drvota, tomas.drvota@traficon.cz
Manažer Praha východ I
Manažer Praha východ II  Richard Spousta, richard.spousta@traficon.cz
Manažer Praha západ a Kladensko  Jitka Ušáková, jitka.usakova@traficon.cz
Manažer Morava a Slezsko  Václav Foltyn, vaclav.foltyn@traficon.cz
Manažer Jihočeský kraj a Vysočina  Martin Zvára, martin.zvara@traficon.cz

Společnost TRAFICON INVEST s.r.o. se sídlem České Mládeže 1096, Liberec je maloobchodním prodejcem tabákových výrobků a tiskovin, a provozovatelem cigaretových automatů.

V našich prodejnách zakoupíte tyto výrobky:

noviny a časopisy; tabákové výrobky: cigarety, doutníky, tábáky, potřeby pro kuřáky, zapalovače, balící papírky;

dvd filmy; drobný sortiment: alkohol, zvýkačky, lízátka, sušenky; dobíjecí kupóny pro telefony

V každé trafice či novinovém stánku naleznete terminál sazky.

Dále jsme provozovatelem cigaretových automatů.

Jako novou službu poskytujeme trafikantskou pohotovost. Rozbil Vám někdo výlohu, vylomil dveře nebo Vám něco nefunguje? Zavolejte nám, přijedeme, opravíme:

dveře, okna, zámky, bezpečnostní rolety; opravy střech; rekonstrukce prodejen; vybavení prodejen - stojany, světelné boxy;bezpečovací systémy

TRAFICON INVEST s.r.o.
Maloobchodní prodej tabákových
výrobků a tiskovin, cigaretové automaty

(c) TRAFICON INVEST s.r.o. - Maloobchodní prodej tabákových výrobků a tiskovin, cigaretové automaty, web: www.printmax.cz